sobota, 11 sierpnia 2012

Magia na co dzień - brak miejsc.

Fundacja RoRo zaprasza do udziału w Programie dla Mam, które poszukują inspiracji do tworzenia trwałej, autentycznej i pełnej szacunku relacji z dziećmi.

Rodzicielstwo to bardzo szerokie pojęcie – a my w trakcie spotkań przyjrzymy się zagadnieniom związanym z jak najlepszym wspieraniem Dziecka w dużych i małych wyborach, w rozwiązywaniu problemów z którymi się zmaga, w codziennym życiu rodzinnym, szkolnym i koleżeńskim. Towarzyszenie w szukaniu sposobów na własną skuteczność, uczestniczenie w życiu Dziecka, w taki sposób jakiego Ono potrzebuje.


W trakcie spotkań sprawdzimy w jaki sposób umiejętności i postawa coacha może wspierać relację rodzica z dzieckiem. Będziemy zajmować się poniższymi zagadnieniami:
szacunkiem, umiejętnością słuchania, zadawania pytań, wyrażania uznania i doceniania, możliwości wspierania dzieci w poszukiwaniu własnych rozwiązań.

Dla kogo:
Dla Mam, które chcą tworzyć partnerskie relacje z dziećmi, potrzebują uświadomienia i podniesienia własnych kompetencji rodzicielskich oraz rozwinięcia umiejętności komunikacyjnych. Także tych, które potrzebują pomocy w stworzeniu swojej rodzicielskiej roli, oraz dla osób dążących do jak najpełniejszej realizacji w rodzicielstwie.

Spotkania poprowadzi Kaja Kozłowska – life coach, specjalizuje się w pracy z Rodzicami (www.coachingdlarodzicow.pl). Posiada dyplom ukończenia Core Essentials Fast Track Program by Corporate Coach U (CPFTP) i tytuł Coach U Graduate. Jest certyfikowanym Zen Coachem. Posiada również licencję trenerską programu Coaching Clinic. Ukończyła socjologię na Uniwersytecie Warszawskim (1997), a także dwuletnie wstępne szkolenie w Studium Psychoterapii POP. Współzałożycielka Centrum Life Coaching Polska. Mama dwójki dzieci, entuzjastka życia, wielbicielka codzienności. Głęboko wierzy, że każdy ma wystarczające możliwości do spełniania swoich marzeń i to przekonanie pozwala jej wspierać Rodziców w procesie zmian i rozwoju.

Program tworzą 2 trzygodzinne spotkania.
Największe korzyści odniosą osoby uczestniczące we wszystkich spotkaniach, ale możliwe jest również uczestnictwo w pojedynczych spotkaniach. Program jest ułożony tak, że każde spotkanie stanowi zamkniętą całość.
Zapraszamy Was z dziećmi, które podczas spotkania pozostają pod Waszą opieką.

Zapisy: W chwili obecnej brak miejsc na spotkanie.

Miejsce: Klub Mam na Służewcu, Centrum Bartłomieja ul. Bartłomieja 3, Warszawa.

Warsztaty są bezpłatne.
Jeśli podoba Ci się to co robimy, to po spotkaniu będziesz mogła/ mógł przekazać darowiznę, która przeznaczona zostanie na finansowy „wkład własny” w projektach realizowanych przez Fundację RoRo w tym roku.

Więcej informacji na: www.fundacjaroro.org


Warsztaty są częścią projektu „Moje Wierzbno, Mój Służewiec – druga edycja”
Zadanie realizowane jest dzięki dofinansowaniu ze środków m. st. Warszawy